Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

ROBYGO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Zakres obowiązków:

  • Akceptacja umów rezerwacyjnych w CRM,
  • Akceptacja aneksów do umów rezerwacyjnych w CRM,
  • Porozumienia, zamiany,
  • Przekazanie teczki do audytu,
  • Przygotowanie obiegówki przed umową deweloperską,
  • Rejestracja umowy deweloperskiej w CRM,
  • Aneksy, porozumienia , zmiany do umowy deweloperskiej w CRM,
  • Protokoły odbiorów, rejestracja w CRM,
  • Zestawienia umów rezerwacyjnych,
  • Raporty na potrzeby Spółki,
  • Bieżąca współpraca z działami.

Wymagania:

  • Asertywność, Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Rozważne, szybkie i zdyscyplinowane działania
  • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się Firmie deweloperskiej o wiodącej pozycji rynkowej,
  • Szkolenie stanowiskowe umożliwiające realizację określonych zadań
  • Wynagrodzenie stałe + premie uznaniowe,
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dni 29-08-1997 roku o ochronie Danych osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy