Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

MasterleaseO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie umów do systemów, ewidencja aneksów
  • Telefoniczna obsługa klienta, korespondencja z klientami
  • Wystawianie pism na potrzeby klienta
  • Udostępnianie danych użytkowników
  • Zamykanie umów po zakończeniu kontraktu
  • Wspieranie przełożonego w bieżących działaniach

Nasze wymagania

  • Predyspozycja do pracy z klientem
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu
  • Odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Inicjatywa, samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Chęć uczenia się i ciągłego rozwoju
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Dużą samodzielność przy wykonywaniu obowiązków
  • System świadczeń dodatkowych (dofinansowanie Pakiet Medyczny LuxMed, Karta Multisport, system kafeteryjny)
  • Szkolenia, dostęp do platformy e-learningowej
  • Możliwość rotacyjnej pracy w trybie home office

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Etapy rekrutacji

1

Zapoznanie się z CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Sprawdzenie kompetencji

4

Informacja zwrotna niezależnie od decyzji

Masterlease od kilku lat jest jednym z liderów rynku leasingu i wynajmu długoterminowego samochodów. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe wraz z usługami dodatkowymi. Specjalizujemy się w finansowaniu samochodów do 3,5 t oraz w zarządzaniu flotą. Naszymi klientami są najlepsze firmy polskie oraz międzynarodowe koncerny dbające o jakość i osiągające sukcesy w biznesie. Dostarczanie samochodów klientom to nasz cel. Samochody to nasza pasja.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta, Gdańsk