Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Fortum Marketing and Sales Polska S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa Klienta (połączenia przychodzące, korespondencja e-mail, chat),

  • terminowe udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia Klientów,

  • doradztwo w zakresie korzystania z energii i gazu,

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz dbanie o wysoką jakość obsługi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe lub studenci studiów zaocznych),

  • znajomość pakietu Microsoft Office,

  • otwartość na potrzeby Klienta oraz pozytywne nastawienie,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

To oferujemy

  • ciekawa praca w międzynarodowym koncernie energetycznym ze skandynawską kulturą organizacyjną opartą o model Otwartego Przywództwa,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • pakiet medyczny,

  • kurs języka angielskiego w biurze,

  • szkolenia oraz stałe wsparcie merytoryczne,

  • owocowe poniedziałki, bakaliowe środy i pizza piątki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

W Fortum wprowadzamy zmiany tam, gdzie ma to znaczenie. Jesteśmy europejską firmą energetyczną dostarczającą naszym klientom energię elektryczną, gaz, ogrzewanie i chłodzenie, a także inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność wykorzystania zasobów. Razem z naszą spółką zależną Uniper jesteśmy trzecim największym producentem energii elektrycznej wolnej od emisji CO2 w Europie. Zatrudniając około 19 000 specjalistów i działając w ponad 40 krajach, mamy kompetencje i zasoby, aby rozwijać się i napędzać transformację energetyczną. Staramy się wywierać wpływ poprzez kulturę otwartego przywództwa, ciekawości i ciągłego doskonalenia. Czy chcesz odegrać aktywną rolę na rzecz czystszego świata? Przyjdź i poprowadź z nami tę zmianę! www.fortum.com

Przewiń do profilu firmy

Staniesz się częścią skandynawskiej organizacji:

dla której największym sukcesem jest Twój rozwój;

doceniamy zaangażowanie, dlatego stworzyliśmy specjalny system prowizyjny;

mocno cenimy sobie work-life-balance – z nami zawsze znajdziesz czas na swoje pasje.