Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Fortum Marketing and Sales Polska S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów biznesowych (telefoniczna oraz e-mailowa),

  • budowanie relacji z klientem oraz jej utrzymanie,

  • proponowanie usług dodatkowych odpowiadających na potrzeby Klientów,

  • rozwój narzędzi wspierających i procesów obsługowych – nie tylko potrzeby klientów są dla nas ważne. Chcemy, aby praca Twoja i Twojego zespołu była efektywna i przyjemna.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (umiejętności aktywnego słuchania, zbijania obiekcji oraz nienagannej dykcji),

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe),

  • znajomość pakietu Microsoft Office,

  • otwartość na potrzeby klienta, pozytywne nastawienie oraz cierpliwość,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej.

To oferujemy

  • dołączysz do silnego zespołu w stabilnej, rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • dobrą koleżeńską atmosferę w zespole, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne warunki pracy (wynagrodzenie zasadnicze (podstawę) oraz premię zależną od wyników,

  • pracę w godzinach między 7-17 (wszystkie weekendy oraz dni świąteczne są wolne),

  • benefity m.in. dofinansowanie do karty MultiSport, pakiet medyczny, kurs języka angielskiego,wsparcie psychologiczne, wyjazdy integracyjne, dofinansowanie świąteczne oraz do letniego wypoczynku, przesyłki niespodzianki do domu),

  • szkolenia wspierające Twój rozwój – nie tylko w zakresie branży energetycznej,

  • możliwość uczestnictwa w projektach rozwojowych oraz akcjach promujących zdrowy tryb życia,

  • raz na kwartał otrzymasz do domu paczkę ze zdrowymi przekąskami,

  • pracę w nowoczesnym biurze z widokiem na serce gdańskiej stoczni.

Pracownik jest dla nas bardzo ważny. Dzięki temu mamy przyjemność pracować w zespołach, które tworzą osoby związane zawodowo z Fortum od wielu lat. Ich pomysły i wkład są nieocenione. Mamy nadzieję, że pomożesz nam dalej się rozwijać. Gwarantujemy Ci wzajemny szacunek oraz otwartą i szczerą komunikację.

W Fortum wprowadzamy zmiany tam, gdzie ma to znaczenie. Jesteśmy europejską firmą energetyczną dostarczającą naszym klientom energię elektryczną, gaz, ogrzewanie i chłodzenie, a także inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność wykorzystania zasobów. Razem z naszą spółką zależną Uniper jesteśmy trzecim największym producentem energii elektrycznej wolnej od emisji CO2 w Europie. Zatrudniając około 19 000 specjalistów i działając w ponad 40 krajach, mamy kompetencje i zasoby, aby rozwijać się i napędzać transformację energetyczną. Staramy się wywierać wpływ poprzez kulturę otwartego przywództwa, ciekawości i ciągłego doskonalenia. Czy chcesz odegrać aktywną rolę na rzecz czystszego świata? Przyjdź i poprowadź z nami tę zmianę! www.fortum.com

Jeżeli jesteś otwartą osobą nastawioną na rozwój, a nie posiadasz wszystkich umiejętności to jesteśmy pewni, że nauczymy Cię ich.

Przewiń do profilu firmy