Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Chwaszczyńska 180

Gdynia

J. S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.  (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań,
ekspertyz jakościowych i szkoleń, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista/Specjalista ds. Obsługi Klienta
(Branża Sieci Detalicznych)

Miejsce pracy: Gdynia

Główne zadania na stanowisku:

  • pełna opieka nad Klientem (koordynacja całego przebiegu realizowanych zleceń)
  • nadzór nad terminowością wykonywanych zleceń
  • prowadzenie działań mających na celu bieżące rozpoznanie rynku, a w szczególności konkurencji
  • monitorowanie i analizowanie sprzedaży, raportowanie
  • współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji J.S. Hamilton w celu prawidłowej i terminowej realizacji zleceń

Nasze oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta
  • doświadczenie w branży laboratoryjnej - będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe (technologia żywności, biotechnologia, towaroznawstwo, chemia lub pokrewne)
  • znajomość Excela na poziomie min. średniozaawansowanym
  • realizacja wyznaczonych celów
  • mile widziana znajomość systemu IFS

Co możemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę
  • ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną w Medicover, dofinansowanie do kart sportowych
  • benefity w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • współpracę ze znanymi sieciami handlowymi
  • merytoryczne wsparcie doświadczonego zespołu

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy