Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta – Helpdesk

IDEA commerce S.A.

3 1004 200 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rozmów z klientami z zachowaniem najwyższej jakości świadczonych usług,

  • przyjmowanie, rejestracja i obsługa zgłoszeń w systemie informatycznym,

  • bieżąca obsługa klientów zgodnie z wyznaczonymi standardami,

  • testowanie funkcjonalności i weryfikacja błędów,

  • konfiguracje systemu,

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z naszymi klientami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta,

  • umiejętności pracy zespołowej i partnerskiej,

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • pracowitość, samodyscyplina, konsekwencja w działaniu,

  • łatwość przyswajania dużej ilości nowej wiedzy,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość systemów klasy ERP i serwisów internetowych mile widziana,

  • doświadczenie w branży IT oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • onboarding - pełne wsparcie i wdrożenie stanowiskowe,

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia zewnętrzne,

  • wygodne biuro zlokalizowane w centrum miasta,

  • najwyższej jakości narzędzia pracy,

  • spotkania integracyjne,

  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

IDEA Commerce powstała dlatego, że wierzymy w to, że najlepsze rozwiązania dla rynku e-commerce to takie, które ułatwiają prace i są przyjazne dla użytkownika. Codziennie dążymy do udoskonalania biznesów naszych Klientów. Razem tworzymy, rozwijamy i wdrażamy wielkie idee. W ten sposób wypracowaliśmy sobie status lidera branży e-commerce w Polsce.

Przewiń do profilu firmy