Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta - j. angielski

Elavon Financial ServicesO firmie

  • Puławska 17, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Elavon Financial Services

Puławska 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów w oparciu o wiedzę dotyczącą produktów, usług, opłat, procedur;

  • Wsparcie w zakresie obsługi terminali płatniczych;

  • Udzielanie informacji dotyczących spełniania wymogów technicznych i operacyjnych bezpieczeństwa transakcji;

  • Wprowadzanie i modyfikowanie danych klientów Elavon w systemach informatycznych;

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywności;

  • Gotowość do pracy w godzinach pracy: poniedziałek-sobota, między 8 a 21 (zmiany 8-godzinne);

  • Zdolności analityczne;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce

  • Zestaw szkoleń przygotowujących do pracy (m.in. z zakresu działania terminali płatniczych);

  • Jasną ścieżkę awansu i możliwość rozwoju w strukturach firmy;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w stałym kontakcie z językami obcymi.

  • Bogaty pakiet benefitów:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • bonusy pieniężne zależne od wyników pracy

Etapy rekrutacji
1

rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

rozmowa rekrutacyjna z rekruterem oraz menedżerem działu

3

krótkie zadanie rekrutacyjne (dla wybranych kandydatów)

Elavon oferuje jedne z najbardziej bezpiecznych, kompleksowych i korzystnych finansowo usług procesowania płatności dostępnych obecnie na rynku. Należymy w całości do US Bancorp, piątego największego holding finansowego w USA. Znajdujemy się w pierwszej piątce najlepszych dostawców usług płatniczych w Europie, zajmując znaczącą pozycję na rynkach w Irlandii, UK, Niemczech, Norwegii, Polsce, Hiszpanii, Meksyku, Brazylii i USA. W Elavon wspieramy rozwój zawodowy naszych pracowników i zachęcamy ich do podejmowania nowych wyzwań. Poszukujemy osób, które chcą się doskonalić i poprzez swoje nowatorskie działania pomogą nam w dalszym rozwoju firmy. Osób, które pragną i potrafią zapewnić najwyższą jakość usług naszym klientom, naszym akcjonariuszom i całej naszej społeczności.

Przewiń do profilu firmy