Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Grupa ENERIS

  • Jaworzno

    Jaworzno, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie z procedurami obowiązującymi w Grupie ENERIS

  • Prowadzanie ewidencji związanej z ochroną środowiska (BDO)

  • Wprowadzanie zamówień do systemu, obsługa faktur sprzedaży i zakupu,

  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji Działu Handlowego

  • Dbanie o pozytywny wizerunek ENERIS

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość pakietu MS Office i obsługa urządzeń biurowych

  • Umiejętności komunikacyjne, otwartość na współpracę, pracowitość

  • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy

  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Różnorodny pakiet benefitów, a w nim: bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, świadczenia przedświąteczne, dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.eneris.pl

Przewiń do profilu firmy