Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista Ds. Obsługi klienta - język polski

Real Recruitment Solutions

4 9005 600 brutto / mies.
  • Ateny, Grecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

PRACA za GRANICĄ - relokacja do Grecji.

Naszym klientem jest firma outsourcingowa, która nosi miano lidera rynku w usługach związanych z obsługa klienta. Współpracują z takimi gigantami jak Google Ads, Western Union, Tik Tok czy też Facebook, w imieniu których na co dzień dostarczają wzorową pomoc w problemach napotykanych przez klientów.

Stanowisko dedykowane dla osób, które kochają podróże i chciałyby spróbować życia w przepełnionej historyczną atmosferą Grecji. Szukamy osób, które pragną rozpocząć nową życiową przygodę i nauczyć się najwyższych standardów obsługi klienta, pracując w dowolnym miejscu w Grecji.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie klienta w języku polskim poprzez użycie odpowiednich kanałów komunikacyjnych, tj. chat, telefon oraz e-mail

  • Odpowiadanie na pytania związane z projektem

  • Raportowanie do managera

  • Eskalowanie skomplikowanych problemów do innych działów firmy

Wymagania pracodawcy

  • Rodzima znajomość języka polskiego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Umiejętność aktywnego słuchania i naturalna chęć pomocy klientowi

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Doświadczenie w obsłudze klienta nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy

Pracodawca oferuje

  • 14 pensji w wysokości 1050 euro w ciągu roku

  • Pełen pakiet relokacyjny (sponsorowane biletu przelotu oraz zakwaterowanie przez pierwsze 2 tygodnie)

  • Bonus zmianowy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - umowa na rok z możliwością przedłużenia

  • Praca zdalna z dowolnego miejsca w Grecji lub z biura w Atenach

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pomoc w znalezieniu własnego zakwaterowania

  • Elastyczne godziny pracy, pełen etat - 8 godzinne zmiany, od poniedziałku do niedzieli między 9 a 23 (40h tygodniowo)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • mieszkanie służbowe

  • pakiet relokacyjny

Wyślij nam swoje CV a my skontaktujemy się, by umówić się na rozmowę telefoniczną odnośnie oferty. Proces rekrutacyjny jest szybki i prosty, a my będziemy Cię wspierać na każdym etapie!

W REAL Rec Solutions specjalizujemy się w rekrutacji na wielojęzyczne stanowiska z zakresu obsługi klienta, marketingu i sprzedaży. Współpracujemy z renomowanymi międzynarodowymi firmami, dla których przeprowadzamy pełen proces rekrutacji. Aplikując na stanowisko zapewniamy pełną opiekę podczas rozmów kwalifikacyjnych i procesu relokacji. Aplikuj już dziś jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Grecji lub Portugalii.

Przewiń do profilu firmy