Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta/ Junior Customer Service Specialist

Travelplanet.plO firmie

23,50–25,00
brutto / godz.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    07:00-23:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    premia za wyniki

Travelplanet.pl

Legnicka 48

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie naszych Klientów w realizacji planów wakacyjnych
  • Obsługa połączeń telefonicznych
  • Obsługa maili przychodzących
  • Obsługa systemów rezerwacyjnych wycieczek
  • Dbanie o jakość danych w systemach rezerwacyjnych
  • Wsparcie zespołu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Lubisz pracować z Klientem i potrafisz go zrozumieć
  • Masz pozytywne nastawienie i motywację do rozwoju
  • Łatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracę zespołową
  • Nie jest Ci straszna praca na komputerze: w systemach i z danymi
  • Swobodnie posługujesz się j. polskim
  • Jesteś dostępny/-a do maja minimum 32 godziny tygodniowo, od czerwca 40 godzin tygodniowo

Mile widziane

  • Znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Zainteresowanie podróżami

To oferujemy

  • Umowa zlecenie - wynagrodzenie 23,50 – 25,00 zł brutto / h
  • Comiesięczne premie zależne od realizacji celów
  • Zatrudnienie do sierpnia/września z możliwością przedłużenia współpracy dla najlepszych
  • Praca w systemie zmianowym – 8 godz. pomiędzy 7:00 – 23:00, praca również w weekendy
  • Pełnopłatne szkolenie przygotowujące Cię do pracy
  • Zagraniczne podróże służbowe dla najlepszych
  • Zniżki na wycieczki z Travelplanet.pl – dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Szkolenia rozwojowe
  • Możliwość awansu w ramach ścieżki kariery oraz pierwszeństwo udziału w rekrutacjach wewnętrznych
  • Miejsce pracy w nowoczesnej lokalizacji Business Garden Wrocław, ul. Legnicka 48-50, tuż obok CH Magnolia oraz Stacji PKP Mikołajów
  • Pracę w zgranym Zespole – 9/10 pracowników ceni sobie miłą atmosferę w #EkipaTravelplanet 😊

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • płatny dzień wolny z okazji Twoich urodzin
  • Bezpłatny dostęp do platformy nauki języków obcych
  • Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Travelplanet.pl S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku. Przedmiotem działalności firmy jest: sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych, a także usługi dodatkowe, takie jak ubezpieczenia turystyczne. Należymy do Invia Group, zajmującej pierwsze miejsce w segmencie podróży online w siedmiu krajach Europy. O wakacjach wiemy wszystko – nasz Zespół tworzą Eksperci, którzy oferują Klientom profesjonalne doradztwo przez telefon, internet oraz bezpośrednio w Salonach Podróży.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta/ Junior Customer Service Specialist, Legnicka 48, Fabryczna, Wrocław