Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta - Kasjer Lotniczy

LOT TeamO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów PLL LOT S.A. w zakresie rezerwacji, sprzedaży i zmian biletów na połączenia własne oraz innych przewoźników
  • Kompleksowa obsługa pasażerów przy nieregularnościach
  • Przyjmowanie reklamacji pasażerskich
  • Wystawianie innych dokumentów przewozowych
  • Sporządzanie i rozliczanie zestawień sprzedaży
  • Realizowanie zleceń wypłaty z tytułu nieregularności
  • Wystawianie faktur
  • Możliwość obsługi kanałów pisemnych: e-mail, social media, live chat

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego (min. B2)
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (24/7)
  • Zainteresowanie długofalową współpracą

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta/sprzedaży
  • Znajomość systemu rezerwacyjno-taryfowego Amadeus
  • Znajomość dodatkowych języków obcych (rosyjski, niemiecki, francuski, włoski, węgierski, hiszpański)

To oferujemy

  • Stały kontakt z językiem angielskim!
  • Możliwość wykorzystywania kilku języków obcych w jednym miejscu pracy
  • Pracę dającą satysfakcję (każdego dnia wpływasz na podróże pasażerów na całym świecie)
  • Potężną dawkę szkoleń w tym poznanie prestiżowego systemu rezerwacyjnego AMADEUS
  • Możliwość poznania branży lotniczej i aspektów jej funkcjonowania
  • OdLOTowe zniżki na bilety lotnicze
  • Karęt Multisport, LUXmed na preferencyjnych warunkach
  • Pracę w komfortowym biurowcu z bezpłatnym dostępem do siłowni
  • Dzień wolny w urodziny
  • Zatrudnienie przez LOT Team na umowę o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta - Kasjer Lotniczy, Warszawa