Młodszy specjalista ds obsługi klienta

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.12.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 02.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników.

    Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego specjalisty ds obsługi klienta

    Praca stała
    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    – obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,

    – zamawianie usług kurierskich,

    – obsługa telefoniczna kandydatów i klientów,

    – przygotowywanie sal do spotkań (dla Zarządu, klientów, kandydatów),

    – wprowadzanie faktur do elektronicznego obiegu faktur.

    Wymagania:

    – znajomość obsługi komputera – Internet, Word, Excel,

    – skrupulatność i dokładność,

    – umiejętność współpracy i łatwość nawiązywania kontaktu,

    - mile widziane prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    – pracę w młodym zespole,

    - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    – benefity w postaci opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, karty sportowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. [email protected]