Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Hochland Polska Sp. z o.o.O firmie

Hochland Polska Sp. z o.o.

Okrężna 2

Kaźmierz (pow. szamotulski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta zewnętrznego w zakresie przyjęcia, weryfikacji i realizacji zamówień.
  • Obsługa faktur zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz terminami.
  • Aktywna współpraca z klientem zewnętrznym w zakresie sprzedaży.
  • Bieżąca komunikacja z klientami i oddziałami w zakresie realizacji zamówień, faktur i faktur korygujących.
  • Koordynacja procesu obiegu dokumentów.
  • Aktywna współpraca z działami wewnętrznymi firmy w zakresie realizacji zadań sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym, w obsłudze Klienta.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie.
  • Umiejętność działania pod presją czasu oraz radzenie sobie w sytuacjach trudnych.
  • Otwartość i wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.
  • Umiejętności organizacyjne oraz silna orientacja na cel.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (koniecznie Excel).
  • Prawa jazdy kat. B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dodatkowy urlop
  • udział w zyskach Grupy Hochland
  • platforma kafeteryjna Sodexo
  • dofinansowanie posiłków w pracy
  • program nagradzania i doceniania pracowników

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych i dojrzewających. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu (k/Poznania), gdzie mieści się centrala firmy oraz w Węgrowie (k/Siedlec). Mamy też nowe biuro w Poznaniu, gdzie mieści się większość funkcji administracyjnych. By codziennie dostarczać niezmiennie najwyższą jakość, stale rozwijamy się i uczymy, a nasza struktura żywo reaguje na potrzeby biznesu i rynku.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta, Okrężna 2, Kaźmierz (pow. szamotulski)