Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Hochland Polska Sp. z o.o.

  • Okrężna 2, Kaźmierz (pow. szamotulski)
    Kaźmierz (pow. szamotulski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Okrężna 2

Kaźmierz (pow. szamotulski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta zewnętrznego w zakresie przyjęcia, weryfikacji i realizacji zamówień.

  • Obsługa faktur zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz terminami.

  • Aktywna współpraca z klientem zewnętrznym w zakresie sprzedaży.

  • Bieżąca komunikacja z klientami i oddziałami w zakresie realizacji zamówień, faktur i faktur korygujących.

  • Koordynacja procesu obiegu dokumentów.

  • Aktywna współpraca z działami wewnętrznymi firmy w zakresie realizacji zadań sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym, w obsłudze Klienta.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie.

  • Umiejętność działania pod presją czasu oraz radzenie sobie w sytuacjach trudnych.

  • Otwartość i wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.

  • Umiejętności organizacyjne oraz silna orientacja na cel.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (koniecznie Excel).

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Praca na cały etat, na okres 18 miesięcy na czas nieobecności naszego stałego Pracownika.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • program emerytalny

    • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

    • preferencyjne pożyczki

    • parking dla pracowników

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie usług turystycznych

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • dofinansowanie wypoczynku

    • dofinansowanie wakacji dzieci

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    • pikniki rodzinne

    • dodatkowy urlop

    • udział w zyskach Grupy Hochland

    • platforma kafeteryjna Sodexo

    • dofinansowanie posiłków w pracy

    • program nagradzania i doceniania pracowników

    Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych i dojrzewających. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu (k/Poznania), gdzie mieści się centrala firmy oraz w Węgrowie (k/Siedlec). Mamy też nowe biuro w Poznaniu, gdzie mieści się większość funkcji administracyjnych. By codziennie dostarczać niezmiennie najwyższą jakość, stale rozwijamy się i uczymy, a nasza struktura żywo reaguje na potrzeby biznesu i rynku.

    Przewiń do profilu firmy