Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Barlinek S.A.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej obsługi realizacji zamówień złożonych przez klientów Spółki,

  • współpracę z Przedstawicielami Handlowymi i Dyrektorami Operacyjnymi odpowiedzialnymi za dany rynek,

  • kontakty z kontrahentami,

  • weryfikację należności,

  • kompletację i archiwizację dokumentów,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • tłumaczenie dokumentów, korespondencji, prezentacji na potrzeby klienta, innych działów Barlinek S.A. i wszystkich spółek zależnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość dodatkowego języka obcego jako dodatkowy atut,

  • znajomość pakietu MS Office; znajomość oprogramowania IFS będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • orientacja na Klienta,

  • komunikatywność,

  • kreatywność, otwartość na nowe pomysły,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Barlinek S.A.

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 12 mln m2 rocznie.

Najważniejszym oferowanym produktem jest Deska Barlinecka - warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego. Sprzedaż podłóg prowadzona jest do ponad 75 krajów na 6 kontynentach.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ