Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Tutlo Sp. z o.o.

  • Zagórska 186, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Zagórska 186

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja zgłoszeń

  • Udzielanie odpowiedzi na pytania Klientów

  • Rozwiązywanie problemów Klientów zgodnie z procedurami

  • Dbanie o terminową i profesjonalną obsługę klienta

  • Obsługa infolinii

  • Wykonywanie ankiet

  • Analizowanie umów

Nasze wymagania

  • Jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w Dziale Obsługi Klienta

  • Jesteś osobą komunikatywną, a kontakt z ludźmi to dla Ciebie przyjemność :)

  • Potrafisz uważnie słuchać i dobrze sobie radzisz z rozwiązywaniem problemów

  • Posiadasz optymistyczne podejście do świata i ludzi

  • Cechuje Cię dokładność, zaangażowanie i terminowość

  • Pasuje Ci tryb zmianowy 9-17 lub 11-19

Mile widziane

  • Język hiszpański w mowie i piśmie - min B2

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i jasne zasady współpracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • międzynarodowe środowisko i udział w projekcie o globalnym potencjale rozwoju

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach

  • Bezpłatny pracowniczy kurs angielskiego na platformie tutlo.pl

  • Świetna atmosfera i przyjazny zespół

  • Niezbędne narzędzia - telefon, laptop, oprogramowanie

  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

  • Premia, na wysokość której kandydat ma wpływ

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • bezpłatny kurs języka angielskiego

W Tutlo jesteśmy zawsze o krok do przodu!

Budujemy najlepsze na świecie doświadczenia edukacyjne pozwalające nauczyć się (a nie tylko ciągle uczyć!) języka angielskiego!

Naszą firmę tworzą zaangażowani i kreatywni ludzie, którzy wykorzystując swoje umiejętności, doświadczenie i rewelacyjne pomysły, chcą wdrożyć je w życie. Działamy zespołowo, łącząc wszystkie kompetencje w najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - jesteśmy otwarci i elastyczni. Nie boimy się też błędów, bo wiemy, że aby się rozwijać, trzeba testować. Dlatego sprawdzamy, wyciągamy wnioski i budujemy nasze doświadczenia.

Przewiń do profilu firmy