Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Korporacyjnego z językiem niemieckim

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obecnie do WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. Obsługi Klienta Korporacyjnego z językiem niemieckim

    Włocławek

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku oraz okazję do codziennego doskonalenia umiejętności językowych
    • Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz specjalistycznych związanych z obsługą klienta oraz międzynarodowym łańcuchem dostaw
    • Możliwość otrzymywania nagród finansowych (uznaniowych oraz uzależnionych od wyniku finansowego firmy)
    • Pakiet benefitów pozapłacowych oraz prywatna opieka medyczna

    Główne zadania:

    • Obsługa klientów zagranicznych drogą mailową i telefoniczną
    • Realizowanie zamówień sprzedaży od momentu wejścia zamówienia do realizacji wysyłki
    • Dokonywanie wyjaśnień techniczno – logistycznych związanych z zamówieniami
    • Planowanie zapasów u klienta (VMI)
    • Wewnętrzna współpraca z działami, które uczestniczą w procesach powiązanych z procesem sprzedaży

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. Mile widziane osoby dwujęzyczne na poziomie komunikatywnym (język niemiecki i język angielski)
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, dziale logistyki, dziale przygotowania produkcji itp.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej