Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 08.09.2017
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 08.10.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

FarmaProm to ponad 130 pozytywnie zakręconych osób. Od 2006 roku rozwijamy własne aplikacje webowe i mobilne, z których korzysta większość polskich firm farmaceutycznych. Znajdziesz nas w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Mysłowicach.

Zapraszamy - dołącz do Naszego Kosmicznego Teamu

Miejsce pracy: Kraków

Zadania, jakie czekają na Ciebie:

  • Wsparcie techniczne i realizacja zleceń Klientów za pomocą poczty e-mail, telefonicznie oraz programu TeamViewer
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących zleceń Klientów w ramach pierwszej linii wsparcia
  • Współpraca z Działem IT w zakresie bieżących zapytań oraz zleceń Klientów
  • Współpraca z zespołami projektowymi i zewnętrznymi zespołami (w ramach grupy)
  • Wsparcie w innych zadaniach realizowanych przez Dział Obsługi Klienta
  • Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami mobilnymi z systemem Android i/lub iOS
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Umiejętność określania priorytetów oraz pracy pod presją czasu
  • Samodzielność i dokładność w działaniu
  • Wykształcenie wyższe

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta anglojęzycznego - telefoniczne i mailowe

Z nami zyskasz:

  • Umowę o pracę
  • Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do Klientów branży farmaceutycznej
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy

Dodatkowo:

Multisport

Opieka medyczna

Budżet szkoleniowy

Nowe Technologie

System motywacyjny

Wyjazdy integracyjne

Świeżo mielona kawa

Czekamy na Ciebie :)

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

www.farmaprom.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się