Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 20.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Sukces, który odnieśliśmy na rynku,
zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą DHL.
To ich pasja, zaangażowanie i umiejętność
pracy w zespole sprawiają, że jesteśmy
światowym liderem. Wiemy, że w firmie
najważniejsi są ludzie, dlatego
każdego pracownika traktujemy
wyjątkowo.

Dołącz do nas!
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Nr referencyjny: 2633-2639

ZAKRES ZADAŃ:

  • telefoniczna obsługa Klienta (tylko połączenia przychodzące)
  • pomoc Klientom w zapytaniach dotyczących przesyłek,
  • przyjmowanie zleceń na transport kurierski,
  • udzielanie informacji dotyczących oferty międzynarodowej DHL Express

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość poznania procesów logistycznych „od wewnątrz”,
  • wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnymi premiami,
  • udział w konkursach firmowych,
  • imprezy integracyjne,
  • przede wszystkim dobra atmosfera, bo najważniejsi są Ludzie.
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne,
    dofinansowanie do sportu i rekreacji, pożyczki dla pracowników),
  • troskę o Twoje zdrowie (ubezpieczenie na życie, dostęp do opieki medycznej
    na preferencyjnych warunkach, bezpłatne szczepienia przeciw grypie),
  • dbałość o najmłodszych (prezenty z okazji narodzin dziecka, prezenty dla pierwszoklasistów, imprezy z okazji dnia dziecka, konkursy świąteczne dla dzieci),
  • nagrody za staż i zaangażowanie (wyróżnienia jubileuszowe, konkursy – Człowiek Kwartału, Człowiek Roku), wsparcie Twojego rozwoju

OCZEKIWANIA:

  • uśmiech i pozytywne nastawienie do Klientów,
  • proklienckie podejście,
  • doświadczenie przy współpracy z Klientami mile widziane,
  • komunikatywny poziom języka angielskiego,
  • otwartość na pracę w języku angielskim,
  • wykształcenie min. średnie (matura),
  • dobra organizacja pracy,
  • chęć uczenia się i motywacja do zostania
    Międzynarodowym Certyfikowanym Specjalistą.

W treści prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DHL Express (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-823) przy ul. Osmańskiej 2, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.). Zostałem poinformowany, iż: Administratorem danych osobowych przekazanych dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych jest DHL Express (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-823) przy ulicy Osmańskiej 2. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia zgody, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Deutsche Post DHL — The Mail & Logistic Group

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się