Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Stock Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Spółdzielcza 6, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Stock Polska Sp. z o.o.

Spółdzielcza 6

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z klientami ,

  • Kontrola nad terminową realizacją zamówień/dostaw do klienta,

  • Współpraca z innymi działami firmy (Sprzedaż, Logistyka),

  • Wsparcie procesu reklamacyjnego,

  • Wprowadzanie danych do systemu – praca w systemie SAP,

  • Przygotowywanie raportów (MS Excel),

  • Wsparcie w bieżących sprawach działu.

  • Monitorowanie i archiwizacja dokumentacji związanej z obsługą klientów,

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w dziale obsługi klienta, kontrolingu, sprzedaży lub dziale zakupów – mile widziane w firmie produkcyjnej/logistycznej,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office – szczególnie arkusz kalkulacyjny Excel,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Sumienne wykonywanie obowiązków,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP.

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku,

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy,

  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń,

  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces,

  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników,

  • Owoce dla Pracowników przez cały rok.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi