Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Essentra Packaging Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Essentra Packaging Sp. z o.o.

Tokarska 25

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Klientem międzynarodowym w zakresie przyjmowania i realizacji zamówień
  • koordynowanie przepływu informacji oraz dokumentacji pomiędzy Klientem, a poszczególnymi działami w firmie
  • raportowanie wskaźników KPI
  • przygotowywanie kalkulacji cenowych
  • prognozowanie sprzedaży
  • zarządzanie projektami związanymi z rozwojem nowych produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • swobodne komunikowanie się w języku angielskim, zarówno w mowie jak i w piśmie (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie nie jest wymagane
  • mile widziana praktyka lub staż w działach administracyjnych lub związanych z obsługą klienta
  • umiejętność współpracy w zespole
  • biegła znajomość programu MS Excel

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju umiejętności technicznych i interpersonalnych,
  • program wdrożenia, który pozwoli poznać całą organizację – procesy, ludzi, standardy pracy oraz kulturę organizacyjną,
  • Program Wsparcia Pracowników (EAP) – bezpłatne, profesjonalne wsparcie dla pracowników i ich rodzin w radzeniu sobie z problemami z obszaru życia zawodowego jak i prywatnego;
  • prywatną opiekę medyczną, karty przedpłacone, karty podarunkowe dla dzieci, dofinansowanie do nauki języków obcych oraz studiów, owoce dla pracowników, możliwość przystąpienia do programu Multisport oraz ubezpieczenia grupowego na życie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Program Wsparcia Pracowników (EAP)

Essentra Packaging Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Essentra, funkcjonującego na rynku międzynarodowym w różnych dywizjach. W naszym Zakładzie w Lublinie zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych z nadrukiem oraz etykiet samoprzylepnych dla branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Naszymi Klientami są renomowane marki, mające swoje zakłady na całym świecie.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta, Tokarska 25, Lublin