Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Area Cooling Solutions Sp. z o.o.

Relaksowa 27

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa mailowych i telefonicznych zapytań klientów (dostawy, zamówienia)

  • Przekazywanie zleceń do działu produkcji

  • Monitorowanie aktualnego statusu realizacji i bieżące informowanie klienta

  • Współpraca z działem logistyki w celu zapewnienia terminowych dostaw

  • Fakturowanie

  • Przyjmowanie i odpowiadanie na zgłoszenia reklamacyjne (nie dotyczy aspektów technicznych)

  • Aktualizacja danych w systemie - np. nowy klient

  • Kontrola płatności

  • Kompletacja dokumentacji technicznej dla Klienta

Nasze wymagania

  • Pozytywna energia i chęć do nauki

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie

  • Obsługa MS Office

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym lub inny język obcy

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Szkolenie wdrożeniowe,

  • Możliwość rozwoju zawodowego - w tym szkolenia techniczne,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,

  • Benefity – opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport, ZFŚS, program poleceń pracowniczych