Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

3 0503 660 brutto / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja nowych szkód zgłaszanych przez klientów,

  • udzielanie telefonicznej informacji klientom w związku z wcześniej zgłaszanymi szkodami.

Nasze wymagania

  • chcesz nieść pomoc klientom, jesteś osobą otwartą oraz nastawioną na pracę zespołową,

  • masz czas od poniedziałku do piątku między 8:00 - 17:00 (praca w przedziale godzinowym 8:00 - 16:00 lub 9:00 - 17:00).

To oferujemy

  • uczciwe warunki zatrudnienia – umowa o pracę od pierwszego dnia. Twoje możliwe wynagrodzenie na start to 3660 zł brutto (podstawa 3050 zł brutto i do 610 zł brutto premii za jakość wykonywanej przez Ciebie pracy),

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju w obszarze związanym z ubezpieczeniami;

  • kompleksowe szkolenie wstępne – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie abyś mógł/ła komfortowo rozpocząć samodzielną pracę,

  • świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę Mulitsport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, program Rodzina LINK4,

  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Przewiń do profilu firmy