Młodszy Specjalista ds. Obsługi klienta

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-02-12
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2019-03-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROFI SYSTEMS SOLUTIONS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Profi Systems Solutions oferuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu teleinformatyki oraz zabezpieczeń. Wieloletnie doświadczenie oraz ścisła współpraca z czołowymi markami w branży niskoprądowej gwarantuje profesjonalną i kompleksową obsługę. Wspieramy naszych biznesowych partnerów na etapie koncepcji, projektu, jak i samego wdrożenia systemu. Więcej informacji na profisystems.pl/

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • Obsługa zamówień z platformy B2B i sklepu internetowego.
    • Odbiór telefonicznych (połączenia przychodzące) i mailowych zapytań klientów.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.
    • Znajomość pakietu Office (szczególnie Excel).
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego.
    • Zainteresowanie szeroko pojętą elektroniką.
    • Gotowość do nauki i poznania branży.

    Oferujemy:

    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.
    • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole.
    • Stałe wynagrodzenie.
    • Stabilne warunki zatrudnienia.
    • Miejsce pracy - Poznań, Podolany

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Profi Systems Solutions Sp. z o.o. spółka komandytowa - jako administratora danych osobowych, w celu realizacji procesu bieżącej rekrutacji (zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27/04/2016r/ w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE --RODO).