Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

DETEXPOLO firmie

  • Rąbień (pow. zgierski), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DETEXPOL - firma z 20 letnim doświadczeniem oraz jeden z liderów w branży tekstyliów domowych na polskim rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie dokumentacji związanej ze sprzedażą (wystawianie faktur, korekt, kompletowanie i archiwizacja dokumentów, w tym WDT),
  • koordynacja obiegu dokumentów oraz informacji,
  • obsługa telefoniczna i prowadzenie korespondencji mailowej z klientami firmy,
  • ścisła współpraca z zespołem księgowości,
  • aktywne wsparcie biura handlowego.

Wymagania:

  • wykształcenie – minimum średnie ekonomiczne,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • dobra znajomość programów z zakresu pakietu Office,
  • mile widziana znajomość programu Symfonia Handel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność, punktualność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wsparcie merytoryczne,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne