Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta - rejestracja szkód

UNIQA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta Indywidualnego

  • Przyjmowanie dyspozycji od Klientów (telefonicznych i mailowych)

  • Obsługa infolinii: przyjmowanie zgłoszeń szkód, informowanie o etapie likwidacji szkody

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy zgodny z naszymi standardami

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji

  • Jasne formułowanie myśli w formie ustnej i pisemnej

  • Nastawienie na potrzeby Klienta

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Zaangażowanie w realizację wykonywanych zadań

  • Wysoka kultura osobista

  • Dobra znajomość MS Office

  • Wykształcenie średnie

To oferujemy

  • Praca w systemie hybrydowym

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + miesięczny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: laptop, monitor oraz słuchawki

  • Szkolenie wdrożeniowe z udziałem trenera lub eksperta

  • Dobra atmosfera pracy w zespole, otwartość na Twoje inicjatywy i wsparcie w ich realizacji

  • Kafeterię benefitową, a w niej m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i karta MultiSport

  • Dobra lokalizacja (Warszawa: blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego/ Łódź - centrum)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy