Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. obsługi Klienta

CYBER_FOLKS SPÓŁKA AKCYJNA

3 7004 000 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów poprzez telefon, e-mail, czat

  • Konfiguracja i zarządzanie usługami internetowymi w ramach gotowych rozwiązań

  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów

  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Biegłość obsługi komputera wraz z umiejętnością sprawnego pisania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Lekkość w kontakcie z Klientem i umiejętności komunikacyjne

  • Gotowość na pracę w trybie zmianowym i chęć do nauki

  • Dobra organizacja pracy

  • Łatwość przyswajania wiedzy technicznej z zakresu IT

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza z zakresu hostingu, domen, certyfikatów SSL

  • Doświadczenie w kontakcie z Klientem

  • Podstawowa znajomość budowy stron WWW i zagadnień z obszaru poczty e-mail

  • Znajomość systemów CMS - WordPress / PrestaShop / Joomla

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • Stałe wynagrodzenie oraz premia kwartalna uzależniona od wyników

  • Dużo wyzwań i możliwość rozwoju w grupie innowacyjnych spółek

  • Praca w nowoczesnym biurze, po okresie próbnym możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Kartę Benefit Systems - Multisport

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • System kafeteryjny

  • Kurs języka obcego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Poszukujemy energicznych i entuzjastycznie nastawionych osób, pragnących zacząć swoją karierę w jednej z największych firm z branży hostingu i domen. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za zdalne wsparcie techniczne użytkowników w obszarze usług hostingowych.

cyber_Folks należy do grupy R22.

Grupa R22 to dynamicznie rosnąca grupa technologiczna oferująca kompleksowe usługi wspierające firmy w obecności w Internecie, automatyzacji procesów biznesowych, w szczególności komunikacji, marketingu i sprzedaży. Z usług Grupy korzystają zarówno małe i średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Portfolio Grupy obejmuje przede wszystkim usługi hostingowe i sprzedaż domen, certyfikatów SSL, narzędzie do tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych, platformy integracji i automatyzacji wielu kanałów komunikacji elektronicznej (m.in. SMS, e-mail i powiadomienia push), marketing automation oraz usługi telekomunikacyjne.

Grupa koncentruje się na skalowalnych usługach oferowanych w modelu abonamentowym, SaaS (ang. Software as a Service) oraz CPaaS (ang. Communications Platform as a Service), prowadząc działalność w ramach całego łańcucha wartości – od tworzenia własnych rozwiązań, przez ich utrzymanie od strony technologicznej, po kompleksową sprzedaż i obsługę klienta.

W ramach Grupy R22 pracuje już ponad 400 specjalistów w kilkunastu ośrodkach w Polsce, Rumunii, Chorwacji oraz Czechach. Centrala firmy mieści się w Poznaniu natomiast oddziały i spółki zależne zlokalizowane są m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Rybniku, Oleśnicy, Bukareszcie oraz Kluż.

Przewiń do profilu firmy