Młodszy specjalista ds. obsługi klienta słoweńskojęzycznego i tłumacz

Marketing Investment Group

Profesora Michała Życzkowskiego 10

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zajmować się telefoniczną i mailową obsługą słoweńskojęzycznych klientów sklepu internetowego

  • monitorować zamówienia dokonywane przez klientów

  • współpracować z wewnętrznymi jednostkami oraz Partnerami MIG

  • tłumaczyć teksty na język słoweński

Nasze wymagania

  • doskonale znasz język słoweński

  • znasz język polski na poziomie komunikatywnym

  • biegle obsługujesz komputer w zakresie Internetu i pakietu MS Office

  • umiesz pracować w zespole

  • posiadasz zdolności komunikacyjne

  • jesteś dobrze zorganizowany

To oferujemy

  • Zniżki na markowe produkty w naszych salonach (Sizeer, 50 style, Timberland, Symbiosis, Umbro/Lotto)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiet sportowy

  • Kariera w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Profesjonalne wdrożenie

  • Infrastruktura rowerowa

  • Nieformalny dress code

  • Udział w inicjatywach charytatywnych

  • 30 minutowa przerwa lunchowa wliczona w czas pracy

  • Work-life balance

  • Świetna atmosfera oparta na życzliwości, szacunku i wzajemnej pomocy

  • Miłe upominki na różne okazje

  • Prezent dla świeżo upieczonych rodziców

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pakiet sportowy

  • system kafeteryjny My Benefit

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od ponad 30 lat rozwijamy naszą obecność w regionie CEE – w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Estonii, a także na Słowacji, Węgrzech, Łotwie oraz Litwie.

Z sukcesem prowadzimy sieci salonów Sizeer, JD Sports, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, up8 i wielu innych. Dzięki zaangażowaniu kilku tysięcy osób, które tworzą nasz zespół, zdobyliśmy zaufanie klientów w całej Polsce oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy