Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta - Sprzedawca

Hendi Polska Sp. z o.o.

  • Wrońska 4, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Wrońska 4

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • ciekawą, ambitną pracę w nowoczesnej, prężnej i szybko rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy

  • ciekawy system premiowy oparty na wynikach sklepu oraz na planach indywidualnych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie pakietu sportowego

Nasze wymagania

  • obsługa klientów sklepu zgodnie z przyjętymi standardami

  • realizacja planów sprzedażowych sklepu

  • obsługa systemu sprzedażowego, kasy fiskalnej oraz urządzeń biurowych

  • dbanie o zgodną ze standardami ekspozycję towarów i oraz ich uzupełnianie na półkach

  • wystawianie dokumentów handlowych

  • pakowanie towarów do sprzedaży i wysyłki, przyjmowanie należności

  • realizacja reklamacji

  • dbałość o powierzone mienie, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem lub kradzieżą

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

To oferujemy

  • doświadczenie w handlu oraz obsłudze klienta - minimum 1rok

  • umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych z klientami

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów

  • zaangażowanie, entuzjazm i uśmiech

  • umiejętność pracy w zespole

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Znasz Hendi? Mamy wszystko, co najlepsze dla gastronomii.

W Polsce działamy od ponad 16 lat. Ale nie jesteśmy sami. Tworzymy międzynarodową grupę Hendi. Czerpiemy z globalnego doświadczenia marki i dobrze rozumiemy potrzeby profesjonalistów. To przekłada się na naszą pozycję lidera w branży. Kompleksowe i nowoczesne rozwiązania Hendi doceniają szefowie kuchni na całym świecie.

Prężnie działamy w e-commerce (nowoczesny sklep online: www.hendi.com), w sklepach stacjonarnych i poprzez sieć dystrybutorów.

Stawiamy na profesjonalizm i wyprzedzamy trendy, a nasz zespół to zgrany team.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Szukamy zaangażowanych osób, które razem z nami będą tworzyły nową jakość w gastronomii.

Przewiń do profilu firmy