Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Obsługi klienta

Inter-Team Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad sprawnym przebiegiem procesu obsługi klienta
  • Współpraca z klientami czesko i słowackojęzycznymi
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z kontrahentami, w zakresie: zamówień, terminów i sposobu dostaw, reklamacji i regeneracji, rozbieżności w dostawach oraz zwrotów
  • Realizacja założeń polityki sprzedażowej
  • Podtrzymanie oraz rozwój relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • Monitorowanie terminowości realizacji zobowiązań klientów
  • Sporządzanie zestawień na bieżące potrzeby działu oraz klientów

Nasze wymagania

  • Minimum dobrej znajomości języka czeskiego lub słowackiego – warunek konieczny
  • Doświadczenia w pracy z elementami obsługi klienta
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Sumienności i samodzielności
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych/socjalnych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi klienta, świętokrzyskie