Oferta pracy

młodszy specjalista ds. obsługi klienta

home.pl S.A.

  • Zbożowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Zbożowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadając na telefony, maile lub chaty, będziesz wizytówką naszej firmy i pierwszym kontaktem dla naszych Klientów

  • Będziesz odpowiadać na pytania dotyczące naszej oferty, płatności czy faktur oraz obsługi i podstawowej konfiguracji poczty elektronicznej i certyfikatów bezpieczeństwa

  • Podczas rozmowy będziesz pomagać w wyborze odpowiedniej usługi i oferować dodatkowe usługi, które pomogą naszym Klientom rozwinąć swój biznes w Internecie

Nasze wymagania

  • Masz minimum średnie wykształcenie

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta i/lub sprzedaży

  • Płynnie posługujesz się językiem polskim

  • Chcesz szybko rozwinąć swoją wiedzę i kompetencje – praca rozpoczyna się szkoleniem

  • Posiadasz wiedzę dotyczącą obsługi komputera i przeglądarki internetowej, zasad działania poczty elektronicznej

  • Idealnie jeśli interesujesz się tematyką usług internetowych, w szczególności cenimy doświadczenie w tworzeniu i administrowaniu stronami WWW

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę w systemie zmianowym, ponieważ infolinia działa 7 dni w tygodniu i elastyczny grafik (jest możliwość łączenia pracy ze studiami zaocznymi, średnio 2-3 dni pracujące w weekendy)

  • Rozwój kompetencji - intensywny program szkoleń wdrożeniowych ze świata IT oraz profesjonalnej obsługi Klienta

  • „Bilet do Rozwoju" – oferta szkoleń z naszymi ekspertami, dzięki którym w ciągu kilkunastu miesięcy możesz zyskać kompetencje potrzebne by zostać: grafikiem komputerowym, administratorem serwerów, programistą frontend lub PHP

  • Bezpłatny kurs online języka angielskiego, prywatną opiekę medyczną, dopłaty do kart sportowych oraz dofinansowanie wakacji, ubezpieczenie grupowe

  • Luźną, przyjazną atmosferę, brak dresscode

  • Pracę w systemie hybrydowym- kilka dni pracujemy w biurze, kilka dni zdalnie- zapewniamy sprzęt i niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

home.pl jest największym dostawcą usług internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, sklepów internetowych, utrzymaniu kont poczty elektronicznej.

Co druga strona internetowa w Polsce jest zarejestrowana w home.pl, a do grona użytkowników Naszych usług należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, jak i międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej.

Przewiń do profilu firmy