Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

home.pl S.A.

4 5005 500 brutto / mies.
  • Zbożowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna

Zbożowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadając na telefony, maile lub chaty, będziesz wizytówką naszej firmy i pierwszym kontaktem dla naszych Klientów

  • Będziesz odpowiadać na pytania dotyczące naszej oferty, płatności czy faktur oraz obsługi i podstawowej konfiguracji poczty elektronicznej i certyfikatów bezpieczeństwa

  • Podczas rozmowy będziesz pomagać w wyborze odpowiedniej usługi i oferować dodatkowe usługi, które pomogą naszym Klientom rozwinąć swój biznes w Internecie

Nasze wymagania

  • Masz minimum średnie wykształcenie

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta i/lub sprzedaży

  • Płynnie posługujesz się językiem polskim

  • Chcesz szybko rozwinąć swoją wiedzę i kompetencje – praca rozpoczyna się szkoleniem- dlatego nie wymagamy od Ciebie doświadczenia w branży IT- zdobędziesz z nami wiedzę o produktach, które sprzedajemy

  • Posiadasz wiedzę dotyczącą obsługi komputera i przeglądarki internetowej, zasad działania poczty elektronicznej

  • Jesteś dyspozycyjny- oferujemy pracę w systemie zmianowym- możesz pogodzić pracę u nas ze studiami zaocznymi

To oferujemy

  • Oferujemy umowę o pracę na pełen etat, pierwszą na okres próbny, kolejną na czas nieokreślony

  • Wynagrodzenie podstawowe (4500 zł brutto) + system premiowy i prowizyjny

  • Pracujemy w systemie zmianowym, zapewniamy elastyczny grafik

  • Zapewniamy rozwój kompetencji - intensywny program szkoleń wdrożeniowych ze świata IT oraz profesjonalnej obsługi Klienta

  • Dajemy „Bilet do Rozwoju" – to oferta szkoleń z naszymi ekspertami, dzięki którym w ciągu kilkunastu miesięcy możesz zyskać kompetencje potrzebne by zostać: grafikiem komputerowym, administratorem serwerów, programistą frontend lub PHP

  • Udostępniamy bezpłatny kurs online języka angielskiego i niemieckiego

  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną oraz dopłaty do kart sportowych

  • Dofinansowujemy wakacje, mamy bony na święta

  • Mamy luźną, przyjazną atmosferę, nie mamy dress code

  • Pracujemy w systemie hybrydowym, a na czas pracy zdalnej zapewniamy niezbędne narzędzia

  • W biurze zapewniamy pyszną kawę z własnej kawiarni, świeże owoce i wiele innych niespodzianek!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

home.pl jest największym dostawcą usług internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, sklepów internetowych, utrzymaniu kont poczty elektronicznej.

Co druga strona internetowa w Polsce jest zarejestrowana w home.pl, a do grona użytkowników Naszych usług należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, jak i międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej.

Nasze Biuro Obsługi Klienta to prawie 50-osobowy zespół specjalistów wspierających naszych Klientów. Dołącz do nas!

Sprzedajemy usługi i produkty z branży IT - ale...Nie wymagamy od Ciebie znajomości tych produktów, wiedzy technicznej. Naszych pracowników odpowiednio szkolimy i wdrażamy- dlatego nawet jeśli uważasz, że nie znasz "tajemnego świata IT"- to dzięki nam możesz się to szybko zmienić :) Dla nas ważne, żebyś lubił rozmawiać z ludźmi!

Przewiń do profilu firmy