Ta oferta pracy jest nieaktualna od 132 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Szkodowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli szukasz pracy związanej wyłącznie z telefoniczną
    obsługą klienta oraz solidnego pracodawcy, który docenia
    każdego pracownika – dołącz do naszego zespołu
    Młodszy Specjalista ds. Obsługi
    Klienta Szkodowego

    (nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)
    Miejsce pracy: Warszawa

    TWOJE ZADANIA:

    • Rejestracja nowych szkód zgłaszanych przez klientów
    • Udzielanie telefonicznej informacji klientom w związku z wcześniej zgłaszanymi
      szkodami
    top

    WYSTARCZY, ŻE:

    • Chcesz nieść pomoc klientom i masz w sobie otwartość oraz nastawienie na pracę zespołową
    • Masz czas od poniedziałku do piątku miedzy 9 a 17 oraz w jedną sobotę w miesiącu, również w tych godzinach

    ZAPEWNIMY CI:

    • Uczciwe warunki zatrudnienia – umowa o pracę, wynagrodzenie po okresie próbnym 3000 zł brutto + premia za jakość wykonywanej pracy
    • Szkolenie wstępne – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie abyś mógł/ła komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
    • Pakiet benefitów, liczne akcje na rzecz pracowników
    • Niepowtarzalną atmosferę – bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

    LINK4 to miejsce, gdzie PASJA spotyka się z pracą. Obejrzyj filmik o LINKowych pasjonatach

    ZOBACZ NASZ FILM!