Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

MaspexO firmie

  • Tychy
    Tychy, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni kontakt z Klientem, informowanie o statusie zamówień;
  • dbałość o budowanie dobrych i trwałych relacji z Klientami;
  • rejestracja zamówień w systemie;
  • rozpatrywania roszczeń dotyczących rozbieżności cenowych i ilościowych na podstawie zamówień, dostaw;
  • monitorowanie dostaw;
  • współpraca wewnętrzna z innymi działami w Firmie.

Nasze wymagania

  • dokładność, skrupulatność w działaniu;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w działach obsługi Klienta;
  • mile widziana praktyczna znajomość systemu SAP, Excel;
  • umiejętność organizowania, planowania i koordynowania działań;
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
  • komunikatywność, proaktywność, kreatywność w działaniu;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • pracę w energicznym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą;
  • możliwość szkoleń i rozwoju;
  • pakiet benefitów pozapłacowych takich jak: opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny, dofinansowanie do nauki, studiów czy kursów specjalistycznych, bony i paczki świąteczne, wyprawki dla dzieci Pracowników: noworodków i pierwszoklasistów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • karta MultiSport
  • dofinansowanie do posiłków/obiadów

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z Klientami oraz wsparcie Działu w bieżących projektach, w tym m.in. za sprawną komunikację i obieg dokumentów; przygotowywanie i analizowanie planów i raportów sprzedażowych; utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami firmy.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta, Tychy