Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Maspex

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni kontakt z Klientem, informowanie o statusie zamówień

  • dbałość o budowanie dobrych i trwałych relacji z Klientami

  • rejestracja zamówień w systemie

  • rozpatrywania roszczeń dotyczących rozbieżności cenowych i ilościowych na podstawie zamówień, dostaw

  • monitorowanie dostaw

  • współpraca wewnętrzna z innymi działami w Firmie

Nasze wymagania

  • dokładność, skrupulatność w działaniu

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w działach obsługi Klienta

  • mile widziana praktyczna znajomość systemu SAP, Excel

  • umiejętność organizowania, planowania i koordynowania działań

  • umiejętność analitycznego i myślenia i wyciągania wniosków

  • komunikatywność, proaktywność, kreatywność w działaniu

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w energicznym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą

  • możliwość szkoleń i rozwoju

  • pakiet benefitów pozapłacowych takich jak: opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny, dofinansowanie do nauki, studiów czy kursów specjalistycznych, bony i paczki świąteczne, wyprawki dla dzieci Pracowników: noworodków i pierwszoklasistów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • karta MultiSport

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy