Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w Contact Center

Comperia.pl

Comperia.pl

Konstruktorska 13 (wejście F

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja danych kontaktowych i rozpoznanie potrzeb użytkowników Comperia.pl,

  • Doradztwo w zakresie odpowiednich produktów i usług,

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • Szkolenie - nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy,

  • Świetną pracę na start kariery zawodowej,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużym potencjale,

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,

  • Wynagrodzenie stałe i atrakcyjny system premiowy,

  • Miłą i koleżeńską atmosferę pracy w kameralnym zespole i dobrym klimacie,

  • Możliwość awansu i dodatkowych szkoleń,

  • Komfortowe warunki pracy w biurowcu klasy A+ w okolicy Galerii Mokotów i szybki dojazd bezpłatnym autobusem z metra Wierzbno,

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna LuxMed, karta Multisport).

Mile widziane

  • Jesteś osobą otwartą i komunikatywną,

  • Łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę z ludźmi,

  • Szybko się uczysz i chcesz się rozwijać,

  • Masz zdolności interpersonalne i komunikacyjne,

  • Sprawnie posługujesz się komputerem i Internetem.

Comperia.pl

Comperia.pl S.A. ma wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Specjalizujemy się w pomaganiu naszym klientom w doborze właściwych produktów i usług tak by oszczędzić ich czas i pieniądze. Nagrody typu lidera przedsiębiorczości, innowatora Wprost czy Deloitte Technology Fast50 zdobywamy dzięki naszemu zespołowi, który składa się z kreatywnych i nie bojących się wyzwań młodych ludzi.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

To chcielibyśmy Cię poznać! Nie czekaj i złóż swoją aplikację (CV) już dziś!

W tytule wiadomości prosimy umieścić nazwę stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.