Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w Dziale Wdrożeń

SATIS GPS Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Jako Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń będziesz miał/miała okazję poznać usługi oferowane przez firmę SATIS GPS. Dołączysz do projektów z sektora informatycznego realizowanego dla wielu klientów na terenie kraju, jak również za jego granicami. Będziesz rozwijać swoje umiejętności techniczne pod opieką osób z dużym doświadczeniem.

  • Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wdrożenia oraz wsparcie powdrożeniowe obejmujące platformy systemów SATIS.

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych klientów

  • Dostosowywanie systemu SATIS do ustalonych wytycznych

  • Koordynowanie zleceń dla pracowników terenowych

  • Bieżący kontakt z klientem - wsparcie powdrożeniowe

Nasze wymagania

  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Umiejętności swobodnego kontaktu telefonicznego z klientami oraz podwykonawcami

  • Dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w realizowaniu projektów

  • Preferowane osoby z wykształceniem technicznym (ew. w trakcie studiów kierunkowych)

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość aplikacji służących do zarządzania flotami pojazdów

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pełne wdrożenie i system szkoleń produktowych - możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w zakresie obsługi platformy SATIS

  • Dodatkowe benefity (pakiet medyczny, dofinansowanie do karty Multisport)

SATIS GPS Sp. z o.o.

Firma SATIS GPS Sp. z o.o jest jednym z wiodących producentów oferujących rozwiązania służące do monitoringu pojazdów i zarządzania flotą, które od ponad 10 lat pomagają Klientom polskich i światowych marek w osiąganiu większej rentowności poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań IT.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w Dziale Wdrożeń.

Przewiń do profilu firmy