Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w języku francuskim

Green Cell

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Green Cell

Kalwaryjska 33

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z Klientami i kontrahentami w języku francuskim (głównie pisany ~ 85%)

  • opieka nad składanymi zamówieniami (przyjmowanie i nadzór nad ich realizacją)

  • dbanie o formę stylistyczną prezentowanych na stronie opisów produktów

  • utrzymywanie ścisłej współpracy z innymi działami w firmie

  • Nie sprzedajesz produktów, połączenia telefoniczne są przede wszystkim przychodzące! :)

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka francuskiego (język mówiony i pisany)

  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji i pracy w zespole

  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów klientów

  • zainteresowanie szeroko pojętą elektroniką użytkową

  • Nie wymagamy doświadczenia w komercyjnej obsłudze klienta! :)

To oferujemy

  • umowę o pracę lub zlecenie (Twój wybór) oraz możliwość pracy w trybie zdalnym

  • świetną atmosferę, wsparcie zespołu i komfortowe warunki pracy

  • super biuro na ul. Kalwaryjskiej w Krakowie

  • dynamiczną pracę z ciekawymi wyzwaniami

  • możliwość używania języka francuskiego w pracy codziennej

  • umowę o pracę z pakietem benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy