Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Plus Energia Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu, nadzór i ich aktualizacja,

  • przekazywanie do księgowości faktur, nadzór nad płatnościami,

  • nadzór nad korespondencją Spółki,

  • przygotowywanie analiz, raportów i zestawień na wewnętrzne potrzeby firmy,

  • nadzór nad windykacją należności,

  • bieżąca obsługa klientów (m.in. przygotowywanie odpowiedzi na korespondencje, uzupełnianie umów, archiwizacja dokumentów),

  • prowadzenie projektów zleconych przez przełożonych.

Nasze wymagania

  • umiejętności organizacyjne i analityczne,

  • skrupulatność i dbałość o szczegóły,

  • dobra znajomość oprogramowania MS Office (Excel, Word, Outlook),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2/B1 (komunikacja wewnątrz firmy),

  • atutem będą studia w zakresie energetyki, administracji, zarządzania, finansów.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premie,

  • szkolenia wewnętrzne i podnoszenie wiedzy,

  • praca w młodym i przyjaznym zespole,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pracę w centrum Warszawy,

  • możliwość udziału w interesujących i ambitnych projektach na dynamicznie zmieniającym się rynku energii.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Plus Energia Sp. z o.o.

Plus Energia jest koncesjonowanym przedsiębiorstwem energetycznym zajmującym się obrotem i dystrybucją energii elektrycznej, optymalizacją kosztów mediów oraz rozliczaniem mediów w obiektach komercyjnych. Główne obiekty jakie obsługujemy to galerie handlowe, parki handlowe, biurowce.

Obecnie poszukujemy kandydata/-ki

na stanowisko: Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta

www.plusenergia.pl

Przewiń do profilu firmy