Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Dreamtex Sp. z o.o.O firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Szyszkowa 32, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Dreamtex Sp. z o.o.

Szyszkowa 32

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zamówień przesłanych przez stałych i nowych klientów

  • wsparcie handlowców (klientów wewnętrznych) w procesie realizacji zamówień

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami

  • podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami i dostawcami

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • zaangażowanie oraz chęć do długotrwałej współpracy

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta będzie bardzo dużym atutem, ale nie jest krytyczne

  • wykształcenie minimum średnie

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • znajomość obsługi programu sprzedażowego SYMFONIA Handel

To oferujemy

  • szacunek do ludzi i ich pracy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • sprzedaż solidnych produktów i usług, których odbiorcami jest bardzo szeroka grupa docelowa

  • umowę o pracę na pełny etat

  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + bonusy za wyniki)

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • możliwość współfinansowania opieki medycznej i ubezpieczenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Od 25 lat działamy w branży reklamowej, w segmencie B2B.

Jesteśmy uznanym dystrybutorem odzieży firmowej oraz gadżetów reklamowych. Świadczymy także usługi znakowania oferowanych produktów.

Nieustannie rozwijamy nasz biznes oferując nowe usługi w oparciu o nowoczesne technologie VR (eventy w Wirtualnej Rzeczywistości).

Jesteśmy kojarzeni ze świetnymi produktami i najlepszą obsługą Klienta, ale my stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, dlatego poszukujemy entuzjastycznych i zmotywowanych pracowników.

Jeśli od ładu korporacyjnego wolisz szybko działać, jeśli preferujesz pracę w kameralnej atmosferze, jeśli lubisz sprzedawać i jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia, to my szukamy właśnie Ciebie.

Przewiń do profilu firmy