Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Vetlab sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie materiału do badań,

  • wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego,

  • telefoniczna i osobista obsługa klientów,

  • zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich,

  • prowadzenie spraw biurowych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane biologiczne lub pokrewne (warunek konieczny),

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, czeskiego w laboratorium w Katowicach,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • łatwość nawiązywania kontaktów, cierpliwość, nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • umiejętność organizacji pracy,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym oraz w dwie soboty w miesiącu,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i stabilne zatrudnienie,

  • pakiet socjalny (medyczny lub sportowy),

  • fundusz świadczeń socjalnych,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczania,

  • dobrą atmosferę w miejscu pracy,

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym na rynku od 2007 roku z lokalizacjami we Wrocławiu, Katowicach i Warszawie. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, zarówno rutynowych, jak i specjalistycznych przy współpracy z wiodącymi ośrodkami z kraju i z zagranicy.

Przewiń do profilu firmy