Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. obsługi Klienta

Academy of New York Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Złota 59

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za kształtowanie i rozwijanie wspaniałych relacji z Klientami w procesie posprzedażowym

  • Obsługa połączeń przychodzących, wychodzących, e-mail i CRM

  • Dbanie o wysoką jakość dostarczanych usług m.in. dbanie o przepływ informacji na linii Klient – Akademia – amerykański native Speaker

  • Realizowanie wsparcia administracyjnego biura

Nasze wymagania

  • Pozytywna energia i postawa na TAK

  • Posługiwanie się j. angielskim na poziomie B2 lub wyższym

  • Posiadanie pierwszych doświadczeń w bezpośredniej oraz telefonicznej obsłudze Klienta

  • Umiejętność słuchania, wyciągania wniosków i analizowania potrzeb klienta

  • Chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku, zaangażowanie i skrupulatność

  • Dobra znajomość pakietu Office oraz narzędzi typu Google Docs, itp.

To oferujemy

  • Podstawę oraz przejrzysty system prowizyjny

  • Pełne wsparcie na etapie wdrożenia

  • Przyjacielską atmosferę pracy bez nonsensów korporacyjnych

  • Bardzo komfortowe biuro w ścisłym centrum

  • Bezpłatną kartę MULTISPORT

  • Bezpłatny pakiet opieki medycznej ENEL-MED

  • Bezpłatny kurs angielskiego z lektorem z USA

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • karta Multisport

Jesteśmy ludźmi pełnymi energii, działającymi w amerykańsko-polskich zespołach. Z pasją rozwijamy naszą strategię ekspansji na wszystkie kraje Europy. Tworzymy kursy językowe online z lektorami z USA. Nauczamy tylko i wyłącznie angielskiego, bo na tym znamy się najlepiej. Mamy swoje wyraźne DNA, zatrudniamy tylko kompetentnych Native Speakerów i tworzymy zespół ludzi, którzy zawsze działają z zaangażowaniem. Rozwijamy innowacyjne pakiety szkoleń online, zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Budujemy nowoczesne modele sprzedaży i dystrybucji kursów językowych. Koniecznie dołącz do nas, jeżeli masz tę samą energię co my, chcesz współtworzyć i zarządzać dużymi zespołami składającymi się z profesjonalistów z USA!

Sounds good? Join us!

Przewiń do profilu firmy