Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta

Grafotronic Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Annopol 4a

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, znajomość standardów biznesowych oraz zorientowanie, na jakość obsługi Klienta

  • Rejestrowanie spraw serwisowych w systemie oraz dbałość o ich prawidłowy przebieg

  • Bieżąca komunikacja z klientem w zakresie prowadzonych spraw

  • Ścisła współpraca z działem technicznym

  • Dbałość o najwyższą jakoś procesów

  • Inne prace administracyjne

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista, wysokie zdolności interpersonalne, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z bezpośrednim kontaktem z klientem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełny etat

  • Benefity, m. in. Karta MultiSport, śniadanie i lunch dla pracowników, opieka medyczna Medicover, zajęcia z j. angielskiego, imprezy firmowe, paczki świąteczne, i wiele innych

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie produkującej maszyny poligraficzne

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne