Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Wewnętrznego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-08-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Twoje zadania:

    - wsparcie telefoniczne i mailowe dla pracowników sieci sprzedaży Play,

    - analizowanie regulaminów, procedur i cenników,

    - kreatywne tworzenie i ewaluowanie bieżących procedur,

    - udział w projektach wewnątrzfirmowych,

    - przygotowywanie raportów i prezentacji,

    - realny wpływ na dbałość o pozytywne doświadczenia Klienta.

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    - jesteś na początku swojej drogi zawodowej albo chcesz całkowicie zmienić profil tego co robisz,
    - nie chcesz pracować w typowym call center, odbierając kolejne, częste telefony od Klientów,
    - chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na poruszanie się w biznesowej rzeczywistości,
    - potrafisz budować jasne i czytelne komunikaty - pisemne i słowne,
    - nie lubisz sztywnej atmosfery pracy i narzuconego dress code’u,
    - lubisz dynamiczną pracę,
    - cenisz dawanie wsparcia innym,
    - potrafisz przygotowywać oraz prowadzić prezentacje,
    - lubisz pracę z danymi i raportami,
    - procesy sprzedażowe nie są Ci obce

    Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    i stabilna praca
    na dłużej
    System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    Imprezy
    integracyjne
    Ty i tylko Ty decydujesz
    jak ubierasz się do pracy
    Świętujemy
     sukcesy
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna
     i ubezpieczenie na życie
    top