Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Anwis Sp. z o.o.O firmie

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
ANWIS jest wiodącym producentem osłon przeciwsłonecznych, jak rolety materiałowe, żaluzje drewniane, aluminiowe, pionowe, plisy oraz moskitiery, eksportującym swoje wyroby do ponad 40-tu krajów świata. Przez 40 lat wprowadził na rynek szereg nowości, wypracowując nowe standardy rynkowe. Nasza pasja do jakości produktu i obsługi klienta została doceniona otrzymanymi nagrodami i wyróżnieniami m.in.: Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Lider Polskiego Biznesu, Lider Marki.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
w Dziale Obsługi Klienta-Kraj

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie i obsługa Klientów (kontakt telefoniczny i mailowy)
  • Profesjonalne doradztwo dotyczące sprzedaży produktów firmy
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku ANWIS
  • Ofertowanie
  • Wsparcie realizacji akcji marketingowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy związanej z obsługą Klienta
  • Dobrej znajomości Pakietu MS Office
  • Dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i budowania relacji
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Otwartości i zaangażowania
  • Umiejętności pracy w zespole

Zainteresowanym nowym wyzwaniem oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenia z ZFŚS
  • Świadczenie z okazji świat Bożego Narodzenia
  • Udział w spotkaniach świątecznych i integracyjnych
  • Choinka dla dzieci
  • Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon służbowy

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz mojego wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta, prowadzonego przez Anwis Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych oraz mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Informujemy, że Administratorem danych jest Anwis Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku, przy ul. Smoczej 16/18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dowiedz się więcej o Anwis Sp. z o. o.: www.anwis.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy