Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Pyszne.pl

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 31 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o klientów i opieka nad nimi, kiedy dzwonią by rozwiązywać sprawy, które pozornie wydają się nierozwiązywalne

  • dbanie o zawsze aktualne dane, aby zamawianie posiłków było tak przyjemne jak ich jedzenie

  • kontrola przepływu zamówień, tak aby nasi klienci nie byli głodni!

  • współpraca ze swoim zespołem, wzajemne motywowanie się oraz utrzymywanie stałego kontaktu ze swoim leaderem

  • bycie pozytywnie zakręconym na punkcie klienta

Podział czasu pracy
45%

telefoniczny kontakt z klientem

45%

mailowy kontakt z klientem

10%

monitorowanie zamówień

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin, w tym co najmniej 2 weekendy w miesiącu

  • spore pokłady cierpliwości i empatii

  • zdolność do jasnej, przyjaznej komunikacji

  • pozytywne nastawienie do bieżących zadań

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - wymagany poziom B1

  • doświadczenie zawodowe oparte o relacje, komunikację i współpracę z klientami

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • służbowy laptop oraz możliwość pracy hybrydowej - maksymalnie 2 dni pracy zdalnej

  • pomoc w byciu Fit - czyli dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej

  • darmowy kurs języka angielskiego

  • pełne wsparcie na nowym stanowisku - czyli wewnętrzne szkolenia dla Pracowników!

  • Takeaway Pay - czyli dofinansowanie, które można wykorzystać na zamawianie jedzenia w Pyszne.pl

  • w biurze - codziennie świeże owoce i warzywa

  • a co po pracy? Wspólny relaks – lokalne imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Good Mood Manager

Tak się u nas pracuje