Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta (z j. niemieckim)

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Armatura Kraków SA jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej. Aktualnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Młodszy specjalista ds. obsługi klienta
    (z j. niemieckim)
    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania na stanowisku:

    • Obsługa klientów zagranicznych w zakresie realizacji otrzymanych zamówień
    • Utrzymywanie kontaktów z klientami i stała współpraca z menadżerami ds. eksportu
    • Prowadzenie analiz sprzedaży w zakresie zajmowanego stanowiska
    • Kontrolowanie stopnia realizacji zamówienia
    • Dokonywanie kontroli płatności wyrobów
    • Pozyskiwanie opinii Klientów o przebiegu współpracy, uwzględnianie ich propozycji zmian w działaniach oraz przekazywanie uwag przełożonemu
    3 zaklady produkcyjne:
    Nisko, Radom,
    Środa Wielkopolska
    Polski
    producent
    95 lat tradycji

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    • Wykształcenie wyższe/licencjat
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość zasad wystawiania dokumentów sprzedaż
    • Znajomość pakietu Office (mile widziana znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym)
    • Otwartość i komunikatywność
    • Wysoka kultura osobista
    • Umiejętność pracy zespołowej

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Szkolenia według zapotrzebowania
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. MultiSport, pakiety medyczne)
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania, w temacie podając nazwę stanowiska „Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta (z j. niemieckim)”.
    Obserwuj nas:
    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn. zm.)”.