Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Limango Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Limango Polska Sp. z o.o.

Świętego Antoniego 2

Wrocław

KIM JESTEŚMY?

limango.pl to internetowy klub zakupowy, w którym mogą kupować wyłącznie członkowie. Jesteśmy obecni na rynku polskim od ponad 8 lat, nieustannie rozwijamy swoje usługi i oferujemy Klientom przyjazne rozwiązania, dzięki czemu znajdujemy się w czołówce firm e-commerce w Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Limangosach zajrzyj na naszą stronę praca.limango.pl lub poszukaj nas w mediach społecznościowych.

Młodszy Specjalista
ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Twoja rola i główne zadania:

  • Jesteś odpowiedzialny za przyjmowanie i przetwarzanie zapytań naszych niemieckich klientów drogą mailową i telefoniczną,
  • Współpracujesz również z naszymi kolegami z Monachium w zakresie płatności, reklamacji i ofert m.in. w celu znalezienia najlepszego możliwego rozwiązania dla naszych klientów,
  • Jesteś osobą kontaktową dla naszych klientów w przypadku zapytań dotyczących realizacji płatności, realizacji zamówień oraz anulowania/zwrotu.

Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:

  • Posiadasz doskonałą znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom min. B2) – warunek konieczny i sprawdzany,
  • Idealnie, jeśli masz już doświadczenie w obsłudze klienta, najlepiej w sektorze e-commerce,
  • Myślenie zorientowane na usługi jest dla Ciebie rzeczą oczywistą! Zapytania klientów są zawsze rozpatrywane niezwykle dokładnie i niezawodnie,
  • Wyróżniasz się odpowiedzialnością, chęcią do nauki, a także elastycznością i zdolnością do pracy pod presją,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Wymagające zadania, samodzielną pracę i dużą swobodę twórczą w środowisku pracy, które z pasją osiąga wysokie wyniki,
  • Wspaniałą atmosferę pracy i szeroki wachlarz możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w międzynarodowym zespole działającym na różnych rynkach europejskich,
  • Świetny zespół, z którym praca jest o wiele bardziej przyjemna.

Benefity:

  • PRYWATNA OPIEKA ZDROWOTNA
    Zapewniamy dostęp do najlepszych specjalistów dla Ciebie i Twoich bliskich
  • ZAJECIA JĘZYKOWE
    Lekcje angielskiego i niemieckiego w małych grupach, dostosowanie do Twoich umiejętności
  • ELASTYCZNE GODZINY PRACY
    Możliwość pracy zdalnej, a także późniejszego przychodzenia do biura
  • BIURO W CENTRUM WROCŁAWIA
    W najbliższej okolicy kino, fitnessclub i duży wybór miejsc na lunch
  • OWOCOWE PONIEDZIAŁKI
    Kawy, owoców, pizzy, słodyczy, ale i zdrowych przekąsek w naszym biurze nie brakuje
  • IMPREZY FIRMOWE W NAJLEPSZYM TOWARZYSTWIE
    Po godzinach często organizujemy ciekawe wyjścia albo spotkania w biurze

Co powinna zawierać aplikacja?

Prześlij nam swoją aplikację przez formularz znajdujący się pod przyciskiem aplikowania.

Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu, możliwym terminie rozpoczęcia pracy oraz skąd dowiedziałeś się o rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy