Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Promedica24O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z naszych oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji. Chcesz wiedzieć więcej?

Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
(z językiem niemieckim)

Zakres obowiązków:

  • mailowa i telefoniczna obsługa klienta niemieckojęzycznego
  • organizacja i koordynacja wyjazdu oraz pobytu personelu opiekuńczego za granicą
  • budowanie długotrwałych relacji z klientem oraz personelem opiekuńczym
  • bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – wymagane
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Od nas dla Ciebie:

Umowa o pracę
Praca od poniedziałku do piątku
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
Opieka medyczna dla Ciebie
i Twojej rodziny
Ubezpieczenie grupowe
Karta Multisport
Dogodna lokalizacja biura
Codzienny kontakt z językiem obcym
Możliwości rozwoju – szkolenia
Kompleksowe wdrożenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy