Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Anwis Sp. z o.o.O firmie

  • Smocza 16/18, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Anwis Sp. z o.o.

Smocza 16/18

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów zagranicznych

  • Prowadzenie analiz sprzedaży

  • Przygotowywanie dokumentów handlowych zgodnie z przyjętymi zasadami

  • Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych dotyczących obszaru obsługi Klienta

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientem i dbałość o najwyższe standardy obsługi Klienta

  • Współpraca z innymi Działami w firmie

Nasze wymagania

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie B2 – warunek konieczny

  • Dobrze rozwiniętej umiejętności komunikacji

  • Umiejętności oceny istotności zadań oraz samodzielnej pracy

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Otwartości na ludzi i umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów

  • Chęci rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

Mile widziane

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dodatkowe świadczenia z ZFŚS

  • Świadczenie z okazji świat Bożego Narodzenia

  • Udział w spotkaniach świątecznych i integracyjnych

  • Choinka dla dzieci

  • Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne